Щодо встановлення лічильників води за кошти бюджету

Сьогодні на адресу КП «Чернігівводоканал» надходить чимало запитань шкодо порядку постановки на чергу для встановлення лічильників холодної та гарячої води за кошти міського бюджету. Надаємо відповіді на найбільш поширені запитання громадян.

1. Де можна ознайомитися з Програмою по встановленню лічильників?

 «Програма встановлення засобів обліку гарячого та холодного водопостачання мешканцям міста Чернігова на 2017-2020 роки» була затверджена рішенням 16 сесії Чернігівської міської ради 28 лютого 2017 року. Текст Програми за посиланням.

2. На кого орієнтована Програма?

Програма орієнтована на мешканців міста Чернігова, які отримують послугу з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) та отримують субсидію на сплату вартості отриманих комунальних послуг.

3. Які умови встановлення лічильників?

Встановлення приладів обліку здійснюється одноразово та за умов:

–          відсутності відповідних приладів обліку води у житловому приміщенні;

–          що заявник є власником або співвласником житлового приміщення (власність набута в порядку не забороненому законодавством України), користувачем житла житлового фонду комунальної власності;

–          проживає за місцем реєстрації;

–          отримує субсидію на сплату комунальних послуг.

4. Які документи потрібно надати для того, щоб прийняти участь у Програмі?

Встановлення приладів обліку здійснюється на підставі заяви, яка подається до КП «Чернігівводоканал» Чернігівської міської ради (абонентський відділ) власником (наймачем – для неприватизованого житла), який отримує субсидію на сплату комунальних послуг.

Заява подається особисто, на бланку, отриманому в абонентській службі КП «Чернігівводоканал».

Для постановки на чергу заявник має надати довідку про склад сім’ї та копії наступних документів (з пред’явленням їх оригіналів):

  • Копію паспорту громадянина України;
  • Копію реєстраційного номера облікової картки платника податків;
  • Копію правовстановлюючих документи на житло.

5. Яким чином формується черга на встановлення лічильників?

Черга на встановлення лічильників формується шляхом внесення прізвищ заявників в Реєстр.

Про включення до «Програми встановлення засобів обліку гарячого та холодного водопостачання мешканцям міста Чернігова на 2017-2020 роки» абонента буде повідомлено додатково, після погодження Реєстру управліннями праці та соціального захисту населення районних у місті Чернігові рад.

6. Де проходить прийом заяв та документів на встановлення лічильників?

Прийом заяв від громадян щодо включення до «Програми встановлення засобів обліку гарячого та холодного водопостачання мешканцям міста Чернігова на 2017-2020 роки» розпочнеться з 20 березня 2017 року в приміщенні абонентського відділу КП «Чернігівводоканал» за адресою: м. Чернігів, вул. Київська, 14,А.

Довідки та консультації з цього питання можна отримати за телефоном в Чернігові: (0462) 614-662.

 

Інформаційна служба КП «Чернігівводоканал»

 

10/03/2017

Написати нам